آریاک پرواز با ارائه پیشنهادهای ویژه ارزان قیمت، تخفیف خرید تور و بلیط لحظه آخری و رزرو آنلاین آفرهای تور لحظه آخری تورهای پربازدید نوروز و لحظه آخری تور آنتالیا ، تور مالزی ، تور استانبول،تور دبی, تور کیش , تور مشهد هتل کرملین| هتل آستریا کرملین

درباره ما

آژانس هواپیمایی آریاک پرواز آریا در سال 1390 با کادری مجرب و مدیرانی با سابقه بالغ بر 15 سال در امور جهانگردی و گردشگری و به همت هلدینگ صنعتی آریاک که متشکل از چند کارخانه واحد تولیدی و بازرگانی در صنایع چوب میباشد، افتتاح شد.

در طول مدت 7 سال اینک آژانس آریاک پرواز به یکی از بزرگترین مجری ها و اپراتورهای تور در ایران تبدیل شده است که در مسیر های ترکیه ، تایلند ، کوالالامپور ، دبی ، ارمنستان و اروپا مستقیما اقدام به برگزاری تور مینماید.

یکی دیگر از اقدامات این شرکت راه اندازی سیستم رزرو و خرید آنلاین برای همکاران گرامی و مسافرین عزیز استکه برای سهولت کار در ارائه پروازهای چارتر به شما عزیزان میباشد.

حال با یاری خداوند و حمایت شما مسافران عزیز این آژانس با عظمی راسخ و اهدافی بلند مدت در صنعت جهانگردی و برای آرامش شما عزیزان اقدام به ایجاد شرایطی متنوع و برنامه هایی بسیار منظم می نماید که در مقاطع بعدی به استحضار شما خواهد رسید.